Home / Sport / Bekam: Milani është zgjedhja ime e parë

Bekam: Milani është zgjedhja ime e parë

Skuadra e Milanit është zgjedhja e parë për yllin e futbollit anglez Devid Bekam.

“Spice Boy” u aktivizua në formë huazimi te Milani për disa muaj sezonin e kaluar, dhe të njëjtën gjë dëshiron të bëjë edhe pas përfundimit të kontratës me Los Anxhelos Galaksin në muajin dhjetor.

“Kam shumë oferta lidhur me rikthimin tim në Serinë A, por zgjedhja e parë mbetet skuadra e Milanit. Aty kam kaluar një kohë të mrekullueshme dhe të njëjtën gjë dua të përsërisedhe në fazën e dytë të këtij sezoni”, shprehet Bekam.

Lidhur me një rikthim të mundshëm në Premier Ligë, futbollisti i përfaqësueses angleze shprehet se është e vështirë një gjë e tillë që pas largimit nga Mançester Junaited.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *