Home / Sport / Benitez shënjestron maqedonasin Pandev

Benitez shënjestron maqedonasin Pandev

Sulmuesi lacial Goran Pandev është vënë në shënjestren e trajnerit të Liverpulit, Rafa Benitez.

“Daily Mail” raporton se futbollisti maqedonas i Lacios është vlerësuar më parë nga Arsenali dhe Totenhemi me 17 milionë euro. Rivali kryesor i anglezëve në betejën për Pandev është klubi i Interit, i cili gjithashtu kërkon shërbimet e futbollistit në muajin janar.

Drejtuesit e Liverpulit janë të gatshëm të dershin në arkat e Lacios 12 milionë sterlina për të marrë shërbimet e Pandevit që në muajin janar.

Gjithashtu lexo

Osmani: Bëmë gabime në mbrojtje, do të ndryshojmë në lojën e ardhshme

Trajneri i Shkëndijës së Tetovës, Qatip Osmani nuk e ka përjetuar mirë humbjen nga Milani. …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *