Home / Sport / Milan-Bekam, është thjesht çështje orësh

Milan-Bekam, është thjesht çështje orësh

Edhe këtë vit, Dejvid Bekam do të jetë blerja e parë e kuqezinjve në merkaton e janarit. E konfirmon vetë Adriano Galiani.

“Vetëm pak kohë dhe ne do të firmosim marrëveshjen me Los anxheles Galaksi”. Po presim vetëm dokumentet e fundit”, u shpreh administratori i deleguar e Milanit në lidhje me çështjen që ka të bëjë me mesfushorin anglez.

Gjithashtu, sipas tij, klubi italian është pranë arritjes së një marrëveshjeje me talentin ganez, Adijah. 20-vjeçari udhëhoqi kombëtaren e tij drejt fitimit të Kampionatit Botëror U-20 dhe u shpall lojtari më i mirë i veprimtarisë.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *