Home / Sport / Ronaldinho stërvitet më shumë se bashkëlojtarët

Ronaldinho stërvitet më shumë se bashkëlojtarët

Ronaldinho është duke u stërvitur shumë më tepër sesa bashkëlojtarët e tij, ai madje paraqitet në fushën stërvitore 90 minuta më herët se të tjerët.

“Tuttosport” njofton se braziliani dëshiron ta rikthejë formën e tij, ashtu që po stërvitet maksimalisht që të jetë protagonist për Rossonerët.

Thuhet se goli kundër Atalantas, e ka motivuar Ronaldinhon që të provojë të kthehet në lojtarin që ka qenë dikur.

Gjithashtu lexo

Kastriot Tusha dhe “Ballistët” këndojnë “Xhamadani vija vija” midis Milanos (Video)

“Ballistët” janë duke bërë atmosferë fantastike në Milano dhe atyre u wshtw bashkuar edhe Kastriot …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *