Home / Sport / Angli, babai i Terry-t, trafikant kokaine

Angli, babai i Terry-t, trafikant kokaine

Telashe te reja per futbollistin e Chelsea, John Terry, babai i te cilit, Ted Terry eshte filmuar ne nje lokal duke shitur kokaine.

I ati i kapitenit te kombetares se tre luaneve u filmua nga nje gazetar i tabloidit ”News of the World”. Ngjarja ndodhi ne barin Chafford Hundred te Essex.

“Mund t’i thuash qe e ke marre nga une por mos i trego se kush jam. Mos i thuaj qe jam i ati i John Terry”, i thote ai me ze te ulet autorit te filmimit qe u hoq si nje trafikant droge, duke hedhur ne rrjete Ted Terry-n. Pak muaj me pare familja e mbrojtesit u vu serish ne qender te vemendjes per nje skandal pasi e ema e futbollistit dhe vjehrra e tij u kapen duke vjedhur ne nje supermarket.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *