Home / Sport / Leonardo pranon: Ishim të dobët

Leonardo pranon: Ishim të dobët

Tekniku Leonardo ka mbetur i zhgënjyer nga loja e Milanit të tij në barazimin e mbrëmshëm 1-1 me Zyrihun, në kuadër të Ligës së Kampionëve.

“Pjesa e parë ishte e dobët për ne, dhe këtu ndikuan shumë faktorë. Fillimi ishte i komplikuar, pasi disa futbollistë nuk ishin plotësisht të gatshëm, si Ronaldinjo, Tiago Silva dhe Masimo Ambrozini”, deklaroi tekniku brazilian i Milanit pas përfundimit të ndeshjes.

Milani arriti të kualifikohej për në turin tjetër duke u renditur i dyti në grupin C. Në vendin e parë u pozicionua Reali i Madridit me 13 pikë, katër më shumë se Milani.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *