Home / Lajme / Maqedoni / Tre të lënduar nga përplasja e auomjetit të ‘Postat e Maqedonisë’ dhe një taksie

Tre të lënduar nga përplasja e auomjetit të ‘Postat e Maqedonisë’ dhe një taksie

Shkup, 17 dhjetor
Sipas informatës së SPB – Shkup, janë lënduar shoferi në automjetin e “Postat e Maqedonisë” i cili ka transportuar para, taksisti dhe udhëtari që për momentin po udhëtonte me taksi.

Tre persona janë lënduar gjatë përplasjes së automjetit të “Postat e Maqedonisë” dhe një taksienë rrugën “Radishanska” në Shkup sot rreth orës 13 e 30 minuta.

Sipas informatës së SPB – Shkup, janë lënduar shoferi në automjetin e “Postat e Maqedonisë” i cili ka transportuar para, taksisti dhe udhëtari që për momentin po udhëtonte me taksi.

Të lënduarit menjëher janë dërguar në Qendrën urgjente.

Vazhdon ekspertiza në vendin e aksidentit, me ç’rast duhet të konfirmohen arsyet për këtë aksident.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *