Home / Sport / Corinthians prezanton Roberto Carlos-in

Corinthians prezanton Roberto Carlos-in

Roberto Carlos eshte prezantuar dje nga klubi i ri i tij, Corinthians.

36 vjecari do te jete ne kete skuader se bashku me mikun e tij Ronaldo.

Ish-mbrojtesi i Interit dhe Realit te Madridit eshte shprehur entuziast per te mbyllur karrieren e tij ne vend dhe eshte i bindur per fitoren e trofeve te rendesishme.

Duke pershendetur tifozet e shumte gjate ceremonise ka ardhur edhe premtimi:

“Do te jap gjithcka per te ndihmuar Corinthians te fitoje Kupen e Libertadores”, eshte shprehur ai.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *