Home / Sport / Gerrard: Nuk do largohem asnjehere nga Liverpool

Gerrard: Nuk do largohem asnjehere nga Liverpool

Steven Gerrard nuk ka menduar asnjehere te largohet nga Liverpool, klubi ku u rrit dhe u be nje lojtar i famshem.

Ne nje interviste per “Daily Mirror” ai ka hedhur poshte cdo lajm qe e largon ate nga “The Reds” pas nje sherri te hamendesuar mes tij dhe Rafa Benitez.

“Nuk arrij ta kuptoj si mund te thuhen gjera te tilla, totalisht te shpikura”, shprehet kapiteni. Nderkohe, Guus Hiddink vazhdon te qendroje si hije mbi koken e Rafa Benitez, te cilit mesa duket i ka ardhur fundi ne stolin e Liverpool.

Gjithashtu lexo

Kastriot Tusha dhe “Ballistët” këndojnë “Xhamadani vija vija” midis Milanos (Video)

“Ballistët” janë duke bërë atmosferë fantastike në Milano dhe atyre u wshtw bashkuar edhe Kastriot …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *