Home / Lajme / Maqedoni / Identifikohet kufoma e gjetur e një femre në Vodno

Identifikohet kufoma e gjetur e një femre në Vodno

14 janar-
Vajza e re ishte paraqitur e zhdukur më 3 dhjetor nga ana e prindërve të saj, të cilët e identifikuan kufomën të enjten në mëngjes në Institutin për mjekësi gjyqësore.
Selimi u zhduk pasi i dashuri i saj bëri vetëvrasje duke u hedhur në binaret hekurudhore në Shkup.

Kimeta Selimi (20) është vajza kufoma e së cilës u gjet të mërkurën pasdite në Vodno të Shkupit.
Vajza e re ishte paraqitur e zhdukur më 3 dhjetor nga ana e prindërve të saj, të cilët e identifikuan kufomën të enjten në mëngjes në Institutin për mjekësi gjyqësore.
Selimi u zhduk pasi i dashuri i saj bëri vetëvrasje duke u hedhur në binaret hekurudhore në Shkup.
Gjoja, djali dhe vajza dashuria e të cilëve ka qenë e ndaluar për shkak të asaj se kanë qenë kushëri, dëshironin së bashku të vetëvriten, por vajza e re në çastin e fundit u largua nga binaret. Pas një muaji kufoma e saj u gjet në fazën e shpërbërjes.
Nga hetimi policor nuk janë vërejtur shenja të dhunës. /makfaks/

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *