Home / Sport / Inter, Pandev hedh firmen, Kolarov larg

Inter, Pandev hedh firmen, Kolarov larg

Sot eshte dita qe ne shtepine e Interit do shtohet nje element i ri.

Behet fjale pikerisht per sulmuesin maqedonas, Goran Pandev, i cili u largua nga presidenti i Lazio-s per shkak te kontradiktave qe e lane ne stol pjesen e pare te sezonit. Dje ai iu nenshtrua vizitave mjekesore dhe sot do hedhe firmen per kontraten 4 vjecare.

Pandev do bashkohet ne “Pinettina” me trajnerin Mourinho per te rinisur stervitjen pasi ai do jete zevendesuesi i sulmuesit Samuel Eto’o, i cili do marre pjese ne Kupen e Afrikes.

Nderkohe, Lotitto ka frenuar Moratti-n per serbin Kolarov, pasi presidenti bardhekalter kerkon 20 milione euro. Inter eshte shume larg sepse ka ofruar vetem 8 milione dhe te riun Santon ne forme huaje si dhe bashkepronesine e te riut Khrin.

Gjithashtu lexo

Minutat e para të Neymarit ndaj Toulouse: Përlotet, driblon bukur, godet shtyllën dhe në fund shënon gol (Foto/Video)

Fillimi i ndeshjes së Neymarit me Paris Saint Germainin ndaj Toulouse ka nisur me emocione …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *