Home / Sport / Lipi president? Juve e mohon

Lipi president? Juve e mohon

Klubi bardhezi ka përgënjeshtruar menjëherë zërat që e shihnin trajnerin aktual të kombëtares italiane, Marçelo Lipi, në postin e presidentit të klubit pas Botërorit.

“Nuk është parashikuar një rikthim i Marçelo Lipit në klubin tonë, edhe pse ai gëzon një respekt ë madh nga të gjithë”, bëjnë të ditura burime pranë “Zonjës”.

“Gjatë këtyre gjashtë muajve, Lipi ka përpara një detyrë shumë të rëndësishme, që meriton të përballohet me përqëndrimin dhe qetësinë më të madhe”, thuhet më tej.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *