Home / Sport / Pato karikon Milanin: Kampionati është ende i hapur

Pato karikon Milanin: Kampionati është ende i hapur

Braziliani Aleksandre Pato më në fund është rikthyer në Itali pas rikuperimit në vendlindje, dhe është vënë menjëherë në lëvizje për të karikuar ambientin kuqezi.

“Ndjehem shumë mirë, dhe jam i sigurte se do të jem i gatshëm në përballjen me Mançester Junaited. Derbin me Interin e ndoqa nga televiori. Humbëm, por kampionati nuk ka përfunduar ende pasi para kemi edhe shumë javë të tjera”, deklaron super talenti i Milanit, menjëherë pasi ka mbërritur në aeroportin e Malpenses, pas qëndrimit në Brazil për rikuperimin e shqetësimeve në gju.

Gjithashtu lexo

Kastriot Tusha dhe “Ballistët” këndojnë “Xhamadani vija vija” midis Milanos (Video)

“Ballistët” janë duke bërë atmosferë fantastike në Milano dhe atyre u wshtw bashkuar edhe Kastriot …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *