Home / Lajme / Rajon / Vret të dashurën dhe vetën

Vret të dashurën dhe vetën

8 janar-
Vrasja e dyfishtë ka ndodhur të enjten mbrëma rreth orës 20.10, në rrugën “Bashkim Idrizi” në Gjakovë.
“Një mashkull, i kombësisë shqiptare, për motive ende te panjohura ka vrarë me armë zjarri te dashurën e tij femër e kombësisë shqiptare para shtëpisë se saj, duke e qëlluar ne koke

Gjakovë, 8 janar – Një i ri gjakovar e ka qëlluar më armë zjarri të dashurën e tij, ndërsa pasi e ka njoftuar policinë për vrasjen, ai ka qëlluar edhe vetën.

Vrasja e dyfishtë ka ndodhur të enjten mbrëma rreth orës 20.10, në rrugën “Bashkim Idrizi” në Gjakovë.

“Një mashkull, i kombësisë shqiptare, për motive ende te panjohura ka vrarë me armë zjarri te dashurën e tij femër e kombësisë shqiptare para shtëpisë se saj, duke e qëlluar ne koke .

I Njëjti ka njoftuar policin për aktin si dhe ka paralajmëruar se do te dorëzohet me ç’rast para rrethojave të policisë, në veturën e vet ka bere vetëvrasje, duke qëlluar veten ne koke”, thuhet në njoftimin e policia, ndërsa nuk bëhet i ditur identiteti i viktimave. / Zhurnal /

Gjithashtu lexo

Digjet një Audi Q7

Në rrethana ende të pasqaruara është djegur një veturë e tipit “Audi Q7”në qytetin e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *