Home / Sport / “Daily Mail”: Mancini do largohet nga City

“Daily Mail”: Mancini do largohet nga City

Tabloidi britanik “Daily Mail” leshon nje bombe ne drejtim te trajnerit te Manchester City, Roberto Mancini, i cili u bashkua para pak javesh me skuadren, duke u cilesuar si drejtuesi i se ardhmes.

Sipas tabloidit, Mancio do largohet gjate muajve te veres, pavaresisht rezultateve pozitive te arritura deri tani. Shkak per kete mendohet se jane bere lojtaret me presionin e vazhdueshem ndaj drejtuesve te shoqerise.

Ata nuk jane dakort me seancat e gjata stervitore. Pakenaqesi ka shprehur edhe fizioterapisti, Raymond Verheijen, metodat e te cilit mbeshteteshin gjeresisht nga trajneri paraardhes, Mark Hughes.

Nje tjeter rast eshte ai i sulmuesit uellsian Bellamy, i cili eshte konliktuar ashper me ish trajnerin e Lazio-s dhe Interit.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *