Home / Lajme / Botë / Florida, balena vret trajneren në sy të spektatorëve

Florida, balena vret trajneren në sy të spektatorëve

25 shkurt
E gjithë skena ka ndodhur në sy të publikut i cili është tmerruar nga ajo cka parë dje në parkun e SeaËorld në Florida. Turistët kanë qenë dhe dëshmitarë të viktimës së radhës së balesës “vrarëse”, e cila ishte përgjegjëse dhe për vrasjen e dy trajnerëve të tjerë , kohë më parë.

Tmerr në Seaworld. Një trajnere balenash në parkun ujor të Orlandos në Florida është zhytur nën ujë dhe më pas mbytur nga një balena 6 tonëshe.

E gjithë skena ka ndodhur në sy të publikut i cili është tmerruar nga ajo cka parë dje në parkun e SeaËorld në Florida.
Turistët kanë qenë dhe dëshmitarë të viktimës së radhës së balesës “vrarëse”, e cila ishte përgjegjëse dhe për vrasjen e dy trajnerëve të tjerë , kohë më parë.

Gjithashtu lexo

Tërmet i fortë e goditi pjesën jugore të Altlantikut

Një tërmet me intensitet prej 6,7 ballësh sipas shkallës Rihter e goditi sot pjesën jugore …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *