Home / Sport / Galliani Realit: Kaka nuk eshte nje bidon

Galliani Realit: Kaka nuk eshte nje bidon

“Kaka nuk ka asnje semundje kronike ne ije dhe Milani nuk i ka dhene bidona Realit te Madridit”. Ne kete menyre zevendespresidenti i klubit kuqezi, Galliani ka replikuar me shtypin spanjoll.

“Eshte nje absurditet. Vitin e shkuar Kaka ka luajtur 31 ndeshje ne kampionat dhe vazhdimisht ato te tre muajve te fundit. Kaka nuk ka asnje semundje kronike ne ije”, ka deklaruar ai.

“Nuk me vjen mire qe disa te mendojne qe ne i kemi dhene Realit nje lojtar te demtuar”, ka perfunduar Galliani.

Gjithashtu lexo

Kastriot Tusha dhe “Ballistët” këndojnë “Xhamadani vija vija” midis Milanos (Video)

“Ballistët” janë duke bërë atmosferë fantastike në Milano dhe atyre u wshtw bashkuar edhe Kastriot …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *