Home / Lajme / Botë / Ikën nga qyteti pasi ”shfrytëzoi” të gjitha femrat

Ikën nga qyteti pasi ”shfrytëzoi” të gjitha femrat

13 shkurt
Danny, 27-vjeçar i cili punonte në një sallon tatuazhesh tha se nuk kishte më me kënd të bënte dashuri prandaj shpenzoi një mal me para në kërkim të dashnoreve të reja.

”As vetë nuk e di sa kam shpenzuar nëpër festa dhe me femrat me të cilat kam përfunduar nëpër hotele,” thotë James.

Danny James u detyrua të largohet nga qyteti ku jetonte pasi kishte bërë dashuri me të gjitha femrat e atij qyteti. Kur nuk kishte më se me kënd të flinte, u nis në kërkim të dashnoreve të reja larg e më larg.

Danny James u shpërngul nga një qytet në veriperëndim të Anglisë pasi kishte fjetur me 500 femra.

Danny, 27-vjeçar i cili punonte në një sallon tatuazhesh tha se nuk kishte më me kënd të bënte dashuri prandaj shpenzoi një mal me para në kërkim të dashnoreve të reja.

”As vetë nuk e di sa kam shpenzuar nëpër festa dhe me femrat me të cilat kam përfunduar nëpër hotele,” thotë James.

Po, frajerin e ri filloi ta mundonte depresioni pasi i ishte mërzitur seksi për një natë saqë e la edhe pa punë.

Për tu shëruar nga varshmëria e tij, Danny kërkoi ndihmë nga mjeku Steven Pope.
Danny tash jeton në Liverpool, është në një lidhje serioze dhe ka një sallon të vetin tatuazhi.

“Varshmëria për seks ma prishi karrierën. Njerëzit mahiten me këtë, por varshmëria e seksit është problem i madh,” thotë Danny. /Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Spanja sërish nën frikën e terrorit, parandalohet sulm tjetër, vriten 5 terroristët

Parandalohet një tjetër sulm terrorist në Spanjë, pas atij të Barcelonës ku mbetën të vrarë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *