Home / Lajme / Botë / Jessica Simpson është e cmendur në krevat

Jessica Simpson është e cmendur në krevat

12 shkurt

“Kjo vajzë sic më binte në kokë kokaina”, i ka thënë Mayer revistës. “Droga nuk është e mirë, aq më pak kur ajo nuk ju duket e tillë. Por, seksi më të ishte i çmendur. Kjo është e tërë çfarë mund të them”, tha ai për revistën amerikane.

Rokeri John Mayer ka treguar me detaje rreth romancës së tij me këngëtaren Jessica Simpson.

Në një intervistë për revistën “Playboy”, Mayer – i cili ishte i dashuri i Simpson nga vitit 2006 deri me 2007 – thotë se këngëtarja është “e çmendur” në krevat. Ai e dashuronte atë edhe më shumë kur merrte “kokainë” dhe kthehej në një “napalmi seksuale”.

“Kjo vajzë sic më binte në kokë kokaina”, i ka thënë Mayer revistës. “Droga nuk është e mirë, aq më pak kur ajo nuk ju duket e tillë. Por, seksi më të ishte i çmendur. Kjo është e tërë çfarë mund të them”, tha ai për revistën amerikane.

Gjithashtu lexo

Lind 10 vjeçarja indiane, viktimë e dhunimit

Një vajzë 10 vjeçare ka lindur foshnjën e saj sot në Indi, si shkak i …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *