Home / Sport / NBA, Magic fiton perballjen e madhe te lindjes

NBA, Magic fiton perballjen e madhe te lindjes

Cleveland Cavaliers nuk i mjafton LeBron James per te mposhtur Orlando Magic.

Me 22 piket e Howard, skuadra nga Florida fitoi 101-95 ndaj kundershtareve edhe pse James realizoi 33 pike. Me kete humbje, Cleveland ngelet ne krye te Konferences se Lindjes me 43 fitore dhe 14 humbje. Magic renditet ne vendin e dyte me 38 fitore dhe 19 humbje.

Rezultatet e tjera te mbremjes jane;
Denver Nuggets – Boston Celtics 114-105,
New Jersey Nets – Memphis Grizzlies 94-104,
Detroit Pistons – San Antonio Spurs 109-101,
Minnesota Timberwolves – Oklahoma City 107-109,
New Orleans Hornets – Houston Rockets 102-94,
Golden State Warriors – Atlanta Hawks 108-104,
Phoenix Suns – Sacramento Kings 104-88 dhe
Portland Trail Blazers – Utah Jazz 89-93.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *