Home / Lajme / Maqedoni / Soni Malaj, “Jam beqare dhe në këtë Shën Valentin”

Soni Malaj, “Jam beqare dhe në këtë Shën Valentin”

14 shkurt
Aktualisht ka në dorë dhuratën për të gjithë të dashuruarit. Ditën e Shën Valentinit do të dalë në treg albumi i saj i ri “Unik”, ndërsa vetë nuk do të festojë, pasi ende gëzon statusin singel. Gjë që nuk e shqetëson.

Energjike, e qeshur, me një intensitet të madh merr mbi supe shumë iniciativa. Dhe ja del në fakt. Kur i futet një rruge e ka mëse të qartë edhe përfundimin e saj. Pasi këngëtarja e suksseshme Soni Malaj e ka treguar prej kohësh këtë.

Aktualisht ka në dorë dhuratën për të gjithë të dashuruarit. Ditën e Shën Valentinit do të dalë në treg albumi i saj i ri “Unik”, ndërsa vetë nuk do të festojë, pasi ende gëzon statusin singel. Gjë që nuk e shqetëson.

Përkundrazi, ndihet shumë mirë me veten e saj.Ndërkaq këngëtarja bukuroshe do të vijë në një dimesion të ri javës tjetër në spektaklin “Dancing with the stars”, ku për herë të parë do të shohim një Soni balerinë.

Gjithashtu lexo

Starnawski përsëri zhytet në Matkë

Zhytësi i famshëm speleologjik, Krzysztof Starnawski nga Polonia, së bashku me ekip të zhytësve vendas …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *