Home / Sport / Adriano: Është e vërtet se pi

Adriano: Është e vërtet se pi

“Nuk jam alkoolist. Është e vërtet se pi, por vetëm dy ose tre herë në javë” – është shprehur Adriano

Kohët e fundit Adriano ka qenë futbollisti më i përfolur për të keq. Adriano thuhet se pi shumë alkool, por këto të dhëna ai i ka demantua. Futbollisti i Flamengos, tha: “Nuk jam alkoolist. Është e vërtet se pi, por vetëm dy ose tre herë në javë. Në Itali kam pasur probleme serioze, atje pija gjithë kohën. Në atë kohë pesha ime ishte jashtë kontrolli. Ishte një moment kur gjithçka më erdhi përnjëherë pas vdekjes së babait tim dhe kalova në një depresion të thellë”, tha Adriano.

Gjithashtu lexo

Ylli i Shkëndijës: Nuk kemi çfarë të humbasim ndaj Milanit

Ardian Cuculi ka thënë se Shkëndija do të tentojë të bëjë lojën e saj dhe …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *