Home / Lajme / Rajon / Anbeta e padëshiruar në Amici

Anbeta e padëshiruar në Amici

15 mars-
Gjatë programit i cili u dha të shtunën pasdite, Anbeta është përkufizuar nga publiku në studio si “antipatike”.

Balerina shqiptare, Anbeta Toromani, mjaft e vlerësuar për talentin e saj, është sulmuar nga publiku i spektaklit të Maria de Filippit, “Amici 9”, i cili transmetohet në Canale 5.

Gjatë programit i cili u dha të shtunën pasdite, Anbeta është përkufizuar nga publiku në studio si “antipatike”.

Anbeta e cila ka hyrë në studio për të sqaruar pozicionin e saj, deklaron se ishte një person serioz dhe profesional në punë, ndërsa jashtë punës është një person si të gjithë të tjerët. /BW/

Gjithashtu lexo

Vdes ish-kryeministri Bajram Rexhepi – (VIDEO)

Ish- kryeministri i Kosovës, Bajram Rexhepi ka ndërruar jetë pas një sëmundje për të cilën …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *