Home / Sport / Balotelli mund të shkaktojë situatë të zjarrtë me Interin

Balotelli mund të shkaktojë situatë të zjarrtë me Interin

Sipas agjencisë “Novella” Balotelli e kishte shpenzuar kohën në qytet me shokët e tij në kohën kur po zhvillohej ndeshja Chelsea- Inter.

Futbollisti i Interit, Mario Balotelli, është kampionë për probleme që bënë brenda në klubin e tij. A kurrqysh nuk i ka punët me Mourinhon, por pritet që të përmirësohen marrëdhëniet mes këtyre gjatë ditëve të ardhshme. Sipas agjencisë “Novella” Balotelli e kishte shpenzuar kohën në qytet me shokët e tij në kohën kur po zhvillohej ndeshja Chelsea- Inter. Thuhet se Balotelli ishte takuar dhe ishte kënaqur me shokët e tij. Mirëpo rrjedhin spekulimet se ai ishte rrugës për në Londër për t’i kërkuar falje Jose Mourinhos. Disa thonë se ai ishte dike shikuar ndeshjen në shtëpi. Balotelli ishte shkarkuar nga skuadra për ndeshjen e Champions League kundër Chelseat nga trajneri i tij, Jose Mourinho. Ai nuk ka luajtur që nga ndeshja kundër Genoas më 7 mars!

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *