Home / Sport / Chelsea, demtohet edhe Hilario, ne porte Turnbull

Chelsea, demtohet edhe Hilario, ne porte Turnbull

Lajme te keqija per skuadren e Chelsea qe pasi ka humbur portierin titullar Petr Cech, tashme nuk ka te gatshem as zevendesuesin Hilario.

Gardiani nuk do jete i gatshem per ndeshjen e kthimit kunder Interit dhe ky eshte nje telash i vertete per trajnerin Ancelotti. Zevendesuesi i tij eshte Ross Turnbull qe ka si eksperience vetem nje pjesemarrje ne ndeshjen kunder qiprioteve te Apoel Nicosia.

Mbremjen e se martes Chelsea dhe Inter do luajne aktin e dyte te perballjes qe do siguroje nje bilete cerekfinale per ne Champions League. Takimi i pare i Milanos ka perfunduar 2-1 ne favor te zikalterve.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *