Home / Sport / Leonardo: Eshte bukur te jesh afer Interit

Leonardo: Eshte bukur te jesh afer Interit

“Eshte bukur te jesh afer dhe gjithnje ne gare per ta bere kampionatin sa me te gjalle”. Keshtu eshte shprehur trajneri i Milanit, Leonardo pas humbjes se djeshme te Interit me Katanian.

“Mund te shkojme ne -1 pike, pastaj mungojne dhe 10 ndeshje dhe jane shume”, tha tekniku i Milanit ne vigjilie te gares me Kievon.

Duke folur per demtimin e Nestes, Leonardo theksoi se “shpreson qe sezoni i tij te mos kete mbaruar”.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *