Home / Sport / Liverpool, Torres i pakenaqur, Benitez ne rrezik

Liverpool, Torres i pakenaqur, Benitez ne rrezik

Ajer i renduar ne Liverpool per shkak te rezultateve te dobeta qe skuadra “The Reds” po vazhdon te perserise gjate ketij sezoni.

Tashme rebelohet edhe sulmuesi spanjoll, Fernando Torres, nje nga me besniket e skuadres angleze. Ne nje interviste dhene per gazeten “AS”, ai u kerkon pronareve te blejne sa me shume lojtare te klasit te larte gjate sezonit te veres.

Nderkohe, pankina e Rafa Benitez eshte vene ne rrezik. Humbjet e shumta e afrojne edhe me shume divorcin e spanjollit me pankinen e skuadres. Sipas tabloidit “Mirror”, e ardhmja e Benitez eshte shume afer Realit te Madridit dhe Juventusit.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *