Home / Lajme / Botë / Miss burgu në Meksikë

Miss burgu në Meksikë

9 mars
Titulli i më të bukurës sivjet i takoi të burgosurës 22 vjeçare Cecilija Juarez. Cecilija është shpallur miss në konkurrim me 15 femra të tjera nga një juri profesionale.

Meksiko Siti, 9 mars

Me rastin e Ditës së gruas, në burgun meksikan të Ciudad Juarez, është organizuar gara tradicionale për zgjedhjen e bukuroshes së burgut, respektivisht Miss burgu.

Titulli i më të bukurës sivjet i takoi të burgosurës 22 vjeçare Cecilija Juarez. Cecilija është shpallur miss në konkurrim me 15 femra të tjera nga një juri profesionale.

Cecilija kaloi në burg dy muajt e fundit për shkak të trafikimit të drogës dhe është duke pritur dënimin

Gjithashtu lexo

Tërmet i fortë e goditi pjesën jugore të Altlantikut

Një tërmet me intensitet prej 6,7 ballësh sipas shkallës Rihter e goditi sot pjesën jugore …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *