Home / Lajme / Maqedoni / Një djalosh 16 vjeçar vritet në Livadhi të Strugës

Një djalosh 16 vjeçar vritet në Livadhi të Strugës

30 mars-
Pas urdhërit të gjykatësit hetues trupi i pajetë i Selës i është dorëzuar mjekësisë ligjore. Nga organet e rendit në Ohër thonë se për momentin po punojnë në zbardhjen e plotë të rastit dhe se po bisedohet me banorët e fshatit që kanë qenë dhe dëshmitarë.

lir Sela 16 vjec nga fshati Livadhi i Strugës sot pasdite është dërguar i vdekur në spital. Mjekët thonë se tek trupi i pajetë i Ilir Selës nuk janë vërejtur lëndime, por megjithatë siç rrëfejnë banorët e fshatit Livadhi të Strugës arsyeja për vdekjen e djaloshit 16 vjecar është zënka mes disa të rinjve të mitur nga i njejti fshat.

Pas urdhërit të gjykatësit hetues trupi i pajetë i Selës i është dorëzuar mjekësisë ligjore. Nga organet e rendit në Ohër thonë se për momentin po punojnë në zbardhjen e plotë të rastit dhe se po bisedohet me banorët e fshatit që kanë qenë dhe dëshmitarë.

Gjithashtu nga policia e Ohrit thonë se gjatë ditës së nesërmë do të japin informacione më konkrete. Ilir Sela ishte nxënës në shkollën e mesme “Niko Nestor” të Strugës.alsat-m

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *