Home / Lajme / Botë / Simpson dëshiron fëmijë me shokun e saj gay

Simpson dëshiron fëmijë me shokun e saj gay

16 mars-
“Nuk mund të pres të kem fëmijë… Sinqerisht, nëse nuk do të kem fëmijë deri sa të mbush 40 vjet, miku im Ken Paves dhe unë do të bëjmë një fëmijë. Pse jo?”, ka thënë Simpson.

Këngëtarja Jessica Simpson thotë se ajo ‘mezi pret’ të ketë fëmijë.

Simpson aq shumë dëshiron të bëhet nënë, sa është e gatshme të krijojë familje edhe me mikun e saj më të mirë gay, stilistin e flokëve Ken Paves.

“Nuk mund të pres të kem fëmijë… Sinqerisht, nëse nuk do të kem fëmijë deri sa të mbush 40 vjet, miku im Ken Paves dhe unë do të bëjmë një fëmijë. Pse jo?”, ka thënë Simpson. /Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Tërmet i fortë e goditi pjesën jugore të Altlantikut

Një tërmet me intensitet prej 6,7 ballësh sipas shkallës Rihter e goditi sot pjesën jugore …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *