Home / Sport / Terry ne telashe, shtyp nje fans me makine

Terry ne telashe, shtyp nje fans me makine

Kohe vertet te veshtira per John Terry-n, kapiteni i skuadres se Chelsea.

Pas humbjes se djeshme 0-1 ndaj Interit dhe skandalit seksual me te fejuaren e shokut Wayne Bridge, mbrojtesi tashme duhet te kaloje nje tjeter moment te erret. Pas ndeshjes se mbremjes se djeshme ai ka dale nga stadiumi dhe disa fasa e kane ndjekur per t’i marre autograf.

Ne shpejtesi e siper ai ka shtypur nje prej tyre, por ajo qe rendon me shume mbi te eshte fakti se nuk ndaloi per te pare gjendjen e tij. Ne pranine e bashkeshortes, ai u bezdis nga flash-et e aparateve fotografike, por Terry e humbi durimin duke i dhene gaz makines. Si pasoje nje tifoz eshte plagosur ne gju, por ndodhet jashte rrezikut per jeten.

Pas makines se lojtarit ndodhej autobusi i Interit qe pa gjithe episodin dhe iu desh pak minuta per t’u larguar nga “Stamford Bridge”.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *