Home / Sport / Valencia, kalon frika për David Villa-n

Valencia, kalon frika për David Villa-n

Shumë frikë për asgjë. David Villa është një gjendje të mirë pas goditjes në kokë që mori në ndeshjen e mbremjes së djeshme kundër Malagas.

Pasi mori goditjen ai e përfundoi ndeshjen dhe u kthye në shtëpi por ka qëne pikërisht ky moment kur Villa filloi të ndiente dhimbje. Ai shkoi menjëherë në spital ku iu nënshtrua analizave mjekësore.

Bluzat e bardha nuk kanë vënë re asgjë të dyshimtë dhe i kanë këshilluar të qëndrojë për 3 ose 4 ditë pushim absolut. Kjo do të thotë se sulmuesi do mungojë në ndeshjen kundër Saragozas por do rikthehet në kohë për ndeshjen delikate kundër Atletico Madrid.

Gjithashtu lexo

Kastriot Tusha dhe “Ballistët” këndojnë “Xhamadani vija vija” midis Milanos (Video)

“Ballistët” janë duke bërë atmosferë fantastike në Milano dhe atyre u wshtw bashkuar edhe Kastriot …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *