Home / Lajme / Maqedoni / Vidhen 2500 euro në Kazino në Tetovë

Vidhen 2500 euro në Kazino në Tetovë

9 mars
Sipas policisë, dy personat e maskuar me pushkë gjuetie dhe një pistoletë kanë hy brenda rreth orës 3, 30 dhe nga të punësuarit M.C dhe I.R kanë marrë 150 mijë denarë nga fitimi ditor.

Tetovë, 9 mars-Persona të armatsour mbrëmë kanë arritur të marrin 2500 euro nga të punësuarit në kazinon Grand që gjendet në qendër të qytetit, njofton Ministria e Ounëve të Brendëshme në Tetovë.

Sipas policisë, dy personat e maskuar me pushkë gjuetie dhe një pistoletë kanë hy brenda rreth orës 3, 30 dhe nga të punësuarit M.C dhe I.R kanë marrë 150 mijë denarë nga fitimi ditor.

Policia e tetovës është vënë në kërkim të plaçkitësve të cilët pas vjedhjes së kazinoës u larguan në drejtim të panjohur.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *