Home / Sport / Xherard: Karrager i nevojitet kombëtares angleze

Xherard: Karrager i nevojitet kombëtares angleze

Stiven Xherard mendon se përfaqësuesja angleze e futbollit do të forcohej akoma më shumë nëse do të kishte në organikën e saj edhe mbrojtësin Xhimi Karrager.

Ky i fundit ka deklaruar tërheqjen nga përfaqësuesja, ndërkohë që me Liverpulin i është rikthyer formës së mirë.

“Tani është vonë, dhe Karrager e ka marrë një vendim. Por, unë mendoj se ai duhet të luajë akoma me Anglinë. Xhimi pati një stopim, por tani i është rikthyer formës së mirë duke zhvilluar ndeshje fantastike me Liverpulin”, është shprehur Stiven Xherard.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *