Home / Sport / Zidane: Perez do të rikthejë epokën e artë

Zidane: Perez do të rikthejë epokën e artë

“Jam i sigurt se Florentino Perez do të rikthejë epokën e artë të titujve këtu, në Bernabeu”, tha Zidane.

Ish-futbollisti i mirënjohur, tashmë këshilltari i Real Madridit, Zinedine Zidane, është i bindur se presidenti Perez do të rikthejë epokën e artë të titujve në klubin mbretëror. “Unë e shoh Real Madridin ashtu sikurse Barcelonën, me plot tituj. Jam i sigurt se Florentino Perez do të rikthejë epokën e artë të titujve këtu, në Bernabeu”, tha Zidane. Real Madridi dhe Barcelona kanë pikë të njëjta në renditjen e tabelës me gjithsej 74 dhe takimi mes tyre me siguri se do të vendos edhe kampionin e ri në Spanjë.

Gjithashtu lexo

Shikoni çfarë ka bërë Barcelona pas sulmit terrorist (FOTO)

Klubi i Barcelonës ka reaguar pas sulmit terrorist në Barcelonë. Katalunasit e kanë bërë një …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *