Home / Lajme / Botë / Lopez e turpshme rreth skenave seksuale

Lopez e turpshme rreth skenave seksuale

15 prill-
Aktorja dhe këngëtarja duhej të xhironte disa skena dashurie për filmin e ri, në të cilin ajo luan rolin e një gruaje e cila dëshiron të mbetet shtatzënë, por ia ka ndaluar burrit të saj Marc Anthony të jetë në xhirimet e këtyre pjesëve.

Jennifer Lopez ia kishte ndaluar burrit të saj Marc Anthony të jetë në xhirime kur ajo duhej të realizojë skenat seksuale për filmin “The Back-Up Plan”.

Aktorja dhe këngëtarja duhej të xhironte disa skena dashurie për filmin e ri, në të cilin ajo luan rolin e një gruaje e cila dëshiron të mbetet shtatzënë, por ia ka ndaluar burrit të saj Marc Anthony të jetë në xhirimet e këtyre pjesëve.

“Nuk doja ta torturoj djaloshin e gjorë. Ai nuk duhej të shikonte kur unë joshja një mashkull tjetër në tavolinën e kuzhinës. Personalisht nuk më pëlqen të realizoj skena dashurie aspak, pasi më bëjnë të ndjehem jo komforte”, ka thënë Lopez. /Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Spanja sërish nën frikën e terrorit, parandalohet sulm tjetër, vriten 5 terroristët

Parandalohet një tjetër sulm terrorist në Spanjë, pas atij të Barcelonës ku mbetën të vrarë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *