Home / Lajme / Botë / Motrat Kardashian zhvishen në reklamë

Motrat Kardashian zhvishen në reklamë

15 prill-
Yjet televizive do të shihen në kampanjën e re të vargut të butikëve, të cilën ata e kanë në pronë së bashku me motrën e tyre Kim Kardashian, ku kanë treguar trupin e tyre krahas dy punonjëseve të tjera të shitoreve.

Khloe dhe Kourtney Kardashian kanë hequr teshat dhe kanë pozuar për një reklamë të re të D -A-S-H.

Yjet televizive do të shihen në kampanjën e re të vargut të butikëve, të cilën ata e kanë në pronë së bashku me motrën e tyre Kim Kardashian, ku kanë treguar trupin e tyre krahas dy punonjëseve të tjera të shitoreve.

Ata kanë pozuar të zhveshura dhe pjesët e trupit të tyre pastaj janë mbuluar me një hije të zezë.

“Kourt dhe unë erdhëm në Miami për të ringjallur Dash dhe këtë edhe e bëmë. Ne jemi shumë të ngazëllyera nga reklama. Dash kurrë nuk është dukur aq bukur”, ka thënë Khloe. /Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Dy terroristë hidhen në erë në Turqi

Dy terroristë nga organizata ekstremiste dhe e ndaluar “Partia maoiste komuniste” u ngritën në erë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *