Home / Lajme / Botë / P. Diddy ndjehet i pasigurt

P. Diddy ndjehet i pasigurt

15 prill-
Diddy, i cili luan krahas Russell Brand në filmin e ardhshëm “Get Him to the Greek”, është befasuar kur i është kërkuar të luajë në episodin ‘Inside the Actors Studio’, pasi nuk ka menduar se talenti i tij për aktrim ishte i mjaftueshëm.

Ylli i muzikës rep, P. Diddy, thotë se ai është i pasigurt, por mendon se ai është në rrugë për të mësuar aktrimin.

Diddy, i cili luan krahas Russell Brand në filmin e ardhshëm “Get Him to the Greek”, është befasuar kur i është kërkuar të luajë në episodin ‘Inside the Actors Studio’, pasi nuk ka menduar se talenti i tij për aktrim ishte i mjaftueshëm.

“Ata më kanë ftuar disa herë gjatë tre viteve të fundit, dhe isha disi nervoz dhe thosha se nuk jam në atë nivel. Shihja Meryl Streep atje, dhe Martin Scorsese, Al Pacino dhe Denzel Washington dhe Chris Rock. Ata thoshin dëshironin të kenë dikë nga një perspektivë tjetër, dikë që është në ngritje. E respektova atë. Pasi bëra Broadway dhe tash filmin ‘Get Him to the Greek’… është koha e duhur. Por ende kam frikë megjithatë, ende kam pasiguri”, ka thënë Diddy. /Telegrafi/

Gjithashtu lexo

Spanja sërish nën frikën e terrorit, parandalohet sulm tjetër, vriten 5 terroristët

Parandalohet një tjetër sulm terrorist në Spanjë, pas atij të Barcelonës ku mbetën të vrarë …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *