Home / Lajme / Maqedoni / Vritet një djalosh në Gazi Babë

Vritet një djalosh në Gazi Babë

28 prill-

Katërdhjetë e dy vjeçari B.Xh ka prerë me thikë djaloshin, për arsyje tani për tani të panjohura.
Trupi i djaloshit më pas u transferua në Spitalin e qytetit ku vetëm u konstatua vdekja.

atmir Memeti (22) mbrëmë rreth orës 3 të mëngjesit është vrarë në internet kafenë “Pizho” në rrugën “Ordan Çopela” në lagjen Gazi Babë të Shkupit.

Katërdhjetë e dy vjeçari B.Xh ka prerë me thikë djaloshin, për arsyje tani për tani të panjohura.

Trupi i djaloshit më pas u transferua në Spitalin e qytetit ku vetëm u konstatua vdekja.

Policia arrestoi kryerësin dhe punohet në ndriçimin e vrasjes. Kundër tij do të ngritet kallëzim penal.

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *