Home / Lajme / Maqedoni / Kryesia qendrore e BDI-së mbledhje ne Reçicë

Kryesia qendrore e BDI-së mbledhje ne Reçicë

12 maj-
Ne seline e BDI-së në Tetovë, ministra, deputet, zëvendësministra, dhe funskionarë të lartë, debatojnë për situatën aktuale në vend.

Bojkotimi I seancave të parlamentit, gjendja aktuale në vend, me theks të veçantë pas vrasjes së katër shqiptarëve në afërsi të Radushës, janë në fokusin e mbledhjes së sontme të kryesisë qendrore. Detaje tjera nuk janë dhënë, mirëpo meret vesh se mbledhja do të zgjasë deri në orët e vona, ndërsa ka filluar rreth orës 20.00.

Ne seline e BDI-së në Tetovë, ministra, deputet, zëvendësministra, dhe funskionarë të lartë, debatojnë për situatën aktuale në vend. Detaje nga kjo mbledhje pritet te jepen neser.

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *