Home / Sport / Manchester Unitedi “shkel” 21 milionë euro për Touren

Manchester Unitedi “shkel” 21 milionë euro për Touren

Ferguson është i interesuar në forcimin e mesfushës pas lëndimit të Owen Hargreaves dhe humbjes së formës nga Carrick dhe Anderson.

Skuadra gjigante angleze, Manchester Unitedi, ka bërë gati 21 milionë euro për reprezentuesin e Bregut të Fildishtë, Yaya Toure për ta larguar nga Barcelona. Manchester Unitedi i ka afruar këto të holla, por sa do të jetë afër këtij qëllimit, varet edhe nga drejtuesit e Barcelonës. Ferguson është i interesuar në forcimin e mesfushës pas lëndimit të Owen Hargreaves dhe humbjes së formës nga Carrick dhe Anderson. Barcelona së bashku me Guardiolën janë shumë të interesuar që të mbajnë Touren në radhët e skuadrës së tyre.

Gjithashtu lexo

Tifozët shqiptarë nga Tetova pushtojnë rrugët e Milanos, çfarë po ndodh para ndeshjes? (VIDEO)

Grupimi i tifozëve të Shkëndijes, “Ballistët” që shquhen edhe si një nga tifozeritë më të …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *