Home / Sport / Pato i shokuar me Dungën

Pato i shokuar me Dungën

Sipas Patos, kjo është turp sesi ka vepruar përzgjedhësi Dunga dhe në fakt që e ka lënë jashtë kombëtares.

Sulmuesi i Milanit, Alexandre Pato, është i befasuar me atë çka ka bërë përzgjedhësi i kombëtares së Brazilit, Dunga. Sipas Patos, kjo është turp sesi ka vepruar përzgjedhësi Dunga dhe në fakt që e ka lënë jashtë kombëtares. “Kampionati Botëror? Po, unë besoja në të deri në momentin e fundit…Është turp për Dungën, por jam ende i ri. Unë do të punoj shumë, në mënyrë që të jem gati për Brazilin në Botërorin e vitit 2014”, tha Pato.

Gjithashtu lexo

City: 300 mln euro për Messi-n – (VIDEO)

Klubi anglez, Mançester Sity është i gatshëm të bëjë çmendurinë e radhës në tregun e …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *