Home / Sport / Roben shpërblehet me një veturë luksoze

Roben shpërblehet me një veturë luksoze

Futbollisti i Bajern Munihut, Arien Roben, ka fituar një veturë luksoze nga një dyqani i famshëm i automobilave.

Roben këtë shpërblim e marr pas paraqitjeve të mira që ka treguar holandezi në skuadrën bavareze, më ç’rast Bajern pak ditë më parë zyrtarisht ka fituar titullin e 22-të në Bundesligë.

Sipas gazetës së njohur gjermane “Bild”, thuhet se logo e klubit të Bajernit dhe logoja e firmës “Adidas”, si dhe numri i fanellës (10), që mban Roben janë të vendosur në pjesën e jashtme të makinës.

Gjithashtu lexo

Minutat e para të Neymarit ndaj Toulouse: Përlotet, driblon bukur, godet shtyllën dhe në fund shënon gol (Foto/Video)

Fillimi i ndeshjes së Neymarit me Paris Saint Germainin ndaj Toulouse ka nisur me emocione …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *