Home / Lajme / Maqedoni / Rrëzohet një fluturake në Butel të Shkupit

Rrëzohet një fluturake në Butel të Shkupit

4 maj-
Sipas deklaratave të dëshmitarëve, diçka u rrëzua prej qiellit. Informatat e para të pakonfirmuara tregojnë se ajo ishte një fluturake pa pilot.
Policia e konfirmoi incidentin , por nuk dhanë më shumë detaje.

jë zhurmë dhe shpërthim i fortë u dëgjuan mëngjesin e sotëm në lagjen Butel të Shkupit
. Sipas deklaratave të dëshmitarëve, diçka u rrëzua prej qiellit. Informatat e para të pakonfirmuara tregojnë se ajo ishte një fluturake pa pilot.
Policia e konfirmoi incidentin , por nuk dhanë më shumë detaje.

Sipas disa njoftimeve, fluturakja nuk është as pronë e ARM-së e as e MPB-së, kurse informata për rrëzim të ndonjë mjeti fluturues nuk kanë as autoritetet e Aeroportit të Shkupit. Hetimet janë në rrjedhë.

Gjithashtu lexo

Lumi në Poroj të Tetovës ende mbetet pezull, banorët bllokojnë rrugën Tetovë-Jazhincë

Banorët e fshatit Poroj, sot (18 gusht), prej ora 14:00 e kanë bllokuar rrugën rajonale …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *