Home / Sport / Reina përjeton rëndë largimin e Benitezit

Reina përjeton rëndë largimin e Benitezit

Ai mendon se është bërë gabim trashanik largimi I Benitezit, i cili gjashtë vite ka udhëhequr klubin.

Portieri i Liverpoolit, Pepe Reina, e ka përjetuar shumë rëndë me të marrë vesh lajmin se është larguar Benitez nga skuadra. Këto janë ditët më të vështira të tij. Ai mendon se është bërë gabim trashanik largimi I Benitezit, i cili gjashtë vite ka udhëhequr klubin. “Është një moment dëshpërues për Liverpoolin, për Rafa Benitez, dhe për futbollistët të cilët kanë qenë me të. Ai ka qenë një person shumë i rëndësishëm për klubin në gjashtë vitet e kaluara. Liverpooli është rritur me të dhe Benitez po ashtu është rritur falë Liverpoolit”, tha Reina.

Gjithashtu lexo

“Ballistët” kallin Milanon (Foto/Video)

“Ballistët” janë duke bërë atmosferë fantastike në Milano. Grupi i tifozëve “Ballistët”, kanë udhëtuar për …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *