Home / Lajme / Rajon / Rishfaqet pas lindjes bashkëshortja e Bleros

Rishfaqet pas lindjes bashkëshortja e Bleros

14 qershor-
Aktorja e njohur në Kosovë, njëherazi bashkëshorte e këngëtarit të njohur Blero, është shfaqur më elegante se kurrë teksa parakalonte në tapetin e kuq të festivalit të klipeve në Kosovë, “Videofestit” përkrah bashkëshortit.

Pas një mungese disamujore për shkak të shtatzënisë, aktorja kosovare, Teuta Krasniqi i është rikthyer jetës artistike në Kosovë.

Aktorja e njohur në Kosovë, njëherazi bashkëshorte e këngëtarit të njohur Blero, është shfaqur më elegante se kurrë teksa parakalonte në tapetin e kuq të festivalit të klipeve në Kosovë, “Videofestit” përkrah bashkëshortit.

Blero ka qenë i ftuar në këtë ceremoni për shkak të nominimeve për çmim në disa kategori, por pavarësisht kësaj, ai nuk është shpallur fitues i asnjë çmimi. Aktualisht, çifti simpatik është duke përjetuar periudhën më të bukur në jetën e tyre, atë të rritjes së vajzës, Tara.

Gjithashtu lexo

Emigranti shqiptar gjen portofolin me dollarë në New York dhe ia dorëzon të zonjës

Një emigrant nga Dibra e Madhe, i cili jeton në Staten Island, Nju Jork, ka …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *