Home / Sport / Teves: Torres eja me ne!

Teves: Torres eja me ne!

Bomberi argjentinas, Karlos Tevez, i ka bërë thirrje spanjollit Fernando Torres, për t’iu bashkuar skuadrës së Mançester Sitit.

Skuadra e Sitit është vënë në ndjekje të lojtarit prej kohësh por Liverpuli i ka rezistuar çdo oferte joshëse të tyre.

Teves është shprehur se ardhja e Torresit do të ndikonte shumë në ngritjen e nivelit të lojës sulmuese të skuadrës së “maceve”.

Sulmuesi argjentinas ka theksuar se nëse vitin e shkuar skuadra e Siti luftoi për një vend në Ligën e Kampionëve, me ardhjen e “el ninjos” ata do të jenë pretendentë për të fituar titullin kampion.

Gjithashtu lexo

Minutat e para të Neymarit ndaj Toulouse: Përlotet, driblon bukur, godet shtyllën dhe në fund shënon gol (Foto/Video)

Fillimi i ndeshjes së Neymarit me Paris Saint Germainin ndaj Toulouse ka nisur me emocione …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *