Home / Lajme / Maqedoni / Dhunohet 20 vjeçarja nga Gostivari në Tetovë

Dhunohet 20 vjeçarja nga Gostivari në Tetovë

4 gusht-
Vajza paraprakisht kishte ndenjur me dy të rinjtë në një kafene në Zhelinë të Tetovës, ndërsa pas kësaj ajo është dhunuar. Dy të rinjtë kanë grabitur viktimën, duke i marrë nga çanta e saj 30 mijë denarë, 20 euro dhe telefonin celular. V

Dy persona janë arrestuar nga policia pasi që janë akuzuar për dhunimin e një 20 vjeçareje nga Gostivari. Sipas policisë së Tetovës, dy të rinjtë kishin grabitur 20 vjeçaren dhe më pas e kishin hedhur në rrugë në afërsi të rrugës së fshatit Saraçinë.

Vajza paraprakisht kishte ndenjur me dy të rinjtë në një kafene në Zhelinë të Tetovës, ndërsa pas kësaj ajo është dhunuar. Dy të rinjtë kanë grabitur viktimën, duke i marrë nga çanta e saj 30 mijë denarë, 20 euro dhe telefonin celular. Viktima po punonte si valltare në një lokal nate në rajonin e Tetovës

Gjithashtu lexo

Përfaqësimi në ARM, reagon Lëvizja Besa – (FOTO & VIDEO)

Lëvizja BESA reagon ndaj deklarimeve të zëvendës ministrit të Mbrojtjes, Bekim Maksuti i cili shprehu …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *