Home / Lajme / Maqedoni / Dy persona të maskuar me armë plaçkisin pompën e benzinës në Çento

Dy persona të maskuar me armë plaçkisin pompën e benzinës në Çento

6 gusht-
Personat e maskuar me armë kanë kryer plaçkitje mbi 23 vjeçarin R.M., i punësuar në pompën e benzinës e cila gjendet në rrugën “Anton Popov” dhe i kanë marrë 70.000 denarë nga qarkullimi ditor.

Dy persona të maskuar dhe të armatosur mbrëmë në orën 1 e dhjetë minuta pas mesnate e kanë plaçiktur pompën e benzinës “Super oil” në Çento, kumtoi Ministria e Punëve të Brendshme.

Personat e maskuar me armë kanë kryer plaçkitje mbi 23 vjeçarin R.M., i punësuar në pompën e benzinës e cila gjendet në rrugën “Anton Popov” dhe i kanë marrë 70.000 denarë nga qarkullimi ditor.

MPB ndërmorën masa për gjetjen e plaçkitësve

Gjithashtu lexo

Katër të lënduar në afër Gostivarit – (VIDEO)

Të shtunën mbrëma rreth orës 23 në autostradën Gostivar-Tetovë në afërsi të pikës së pagesës …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *