Home / Lajme / Botë / Fillon fushatën elektorale duke bërë striptiz

Fillon fushatën elektorale duke bërë striptiz

7 gusht-
“Kohët e fundit kam vallëzuar rreth shtyllës nëpër rrugët e qyteteve australiane për t’i dëshmuar qytetarëve se çfarë di të bëj’, tha striptizeta. Marianne ka pozuar për disa fotografë, ka qenë artiste e trapezit. Kjo artiste e shumanshme në dy vjetët e fundit ka punuar për një firmë avokatësh në Sydney, shkruan The Sun

Striptizeta australiane Zahra Stardust (27 vjeçe) planifikon që me Partinë Seksuale të sigurojë një vend në parlament. Fushata elektorale fillon javën e ardhshme, ndërsa Zahra planifikon të marrë sa më shumë mbështetje nga qytetarët.

Emri i vërtetë i Zaharas është Mariane Leishman, ndërsa vitin e kaluar është shpallur kampione në vallëzimin rreth shufrës së striptizmit në qiell të hapur. Në parlament dëshiron ta prezantojë Wellsin Jugor.

“Kohët e fundit kam vallëzuar rreth shtyllës nëpër rrugët e qyteteve australiane për t’i dëshmuar qytetarëve se çfarë di të bëj’, tha striptizeta. Marianne ka pozuar për disa fotografë, ka qenë artiste e trapezit. Kjo artiste e shumanshme në dy vjetët e fundit ka punuar për një firmë avokatësh në Sydney, shkruan The Sun.

Dëshiron të hyjë në Parlament në mënyrë që ajo dhe partia e saj t’ia sqaroj opinionit “nevojat seksuale në Australi në shekullin e 21-të’. Nëpërmjet politikës dëshiron të fusË arsimim më të mirë seksuale nëpër shkolla dhe premton se do t’i legalizojë martesat e homoseksualëve. Zgjedhjet në Australi janë më 21 gusht

Gjithashtu lexo

Tërmet i fortë e goditi pjesën jugore të Altlantikut

Një tërmet me intensitet prej 6,7 ballësh sipas shkallës Rihter e goditi sot pjesën jugore …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *